




SESJA NOWORODKOWA
PAKIET MINI 600 ZŁ:
10 profesjonalnie przygotowanych i obrobionych zdjęć Zdjęcia na pen-drivie oraz wydrukowane w formacie 15x23.
Całość zapakowana w ozdobne pudełko.
PAKIET MIDI 750 ZŁ:
15 profesjonalnie przygotowanych i obrobionych zdjęć Zdjęcia na pen-drivie oraz wydrukowane w formacie 15x23
Całość zapakowana w ozdobne pudełko.
DODATKOWO:
Istnieje możliwość zamówienia :
* dodatkowych zdjęć w cenie 35 zł za sztukę* zdjęcia w formie obrazu na płótnie 40x60 cm w cenie 100 zł
*KIEDY ZAREZERWOWAĆ SESJĘ
Sesje najlepiej zarezerwować, kiedy maluszek jest jest jeszcze w brzuchu mamy. Wtedy jest jeszcze sporo czasu na omówienie szczegółów i ewentualne Wasze specjalne życzenia. Jak tylko wasz maluszek pojawi się na świecie (najlepiej jeszcze ze szpitala) kontaktujcie się ze mną w celu ustalenia dokładnego terminu.
*KIEDY WYKONAĆ SESJĘ
Sesję wykonuje pomiędzy 5 a 14 dniem życia maluszka. Taki maluszek dość dużo i mocno śpi. Ponieważ pamięta jeszcze ułożenia z brzucha mamy - łatwo go poukładać w pięknych pozach do zdjęć.
*JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ DO SESJI
Podczas sesji zapewniam rekwizyty , ubranka, tła itp. Rodzice także mogą zabrać ze sobą jakieś przedmioty, które chcieliby wykorzystać do zdjęć (np. związane z ich zainteresowaniami). Podczas naszego spotkania wykonuje kilka różnych stylizacji – (zdjęcia na benbagu, w propsach , zdjęcia rodzinne). Z wykonanych ujęć sami wybieracie te, które poddane będą obróbce.
Do wspólnych ujęciach zabierzcie ze sobą białe i czarne podkoszulki – gładkie bez napisów i odciągających uwagę nadruków.
Dla maleństwa weźcie: smoczek (nawet jeśli nie używacie) ,zapas jedzonka (nawet jeśli mama karmi piersią, warto przynieść trochę pokarmu w butelce - przyda się gdy dziecko wybudzi się podczas zdjęć), pieluszki tetrowe (min 3 szt), pampersy, mokre chusteczki, kocyk.
Ponieważ sesja może trochę potrwać, zaopatrzcie się w coś do przekąszenia i do poczytania
Pamiętajcie o zadbaniu o swoje dłonie i paznokcie- mogą się przydać przy fotografowaniu detali.
Przed sesja proszę nie smarować dziecka sudocremem ani oliwką.
Ubieramy maluszka w rzeczy, które łatwo się ściąga a karmienie wykonujemy już u mnie tuż przed sesją.
Sesja noworodkowa jest bardzo trudną sesją. Nie stresujcie się, jeśli dziecko będzie się budzić lub płakać, nie martwcie się, że musimy czekać aż zaśnie. Mamy czas. Podczas sesji można maluszka nakarmić, przytulić , przewinąć. Sesja odbywa się w rytmie wyznaczonym przez maluszka- to on jest najważniejszy. A my musimy okazać mu cierpliwość. Na sesje należy zarezerwować sobie od 3 do 5 godzin . Najlepiej, jeśli rodzice nie będą już nic więcej planować na ten dzień.